ĪSTENOTIE PROJEKTI

undefined

 

Jaunajam mācību gadam sākoties, radām iespēju iepriecināt Sēmes un Rīgas jaunos skolēnus un viņu tuviniekus, rīkojot atbalsta pasākumu "Uz skolu ar somu". Skolēnus un viņu vecākus sagaidījām ar gardumiem un teātra izrādi, pēc kuras bērni piedalījās mākslas un rokdarbu radošajās darbnīcās, kamēr vecāki baudīja koncertu. Bērni spēlēja spēles, piedalījās stafetēs un pēc šī darbīgā rīta cēliena visus gaidīja garda zupa un atpūta. Bija pienācis laiks vakara galvenajam notikumam- bērniem tika dāvinātas skolas somas ar visu nepieciešamo jauna skolas gada uzsākšanai, kā arī nelielas dāvaniņas. Sēmē bērni tika iepriecināti ar 80 un Rīgā- ar 60 somām.

 

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem, rīkotājiem un Labās Bodes atbalstītājiem, bez kuriem šis pasākums nebūtu bijis iespējams! Kopā mums ne tikai izdevās sarīkot kolosālu prieka un tuvības sajūtas pilnu pasākumu, bet arī nodrošināt 140 bērnus ar pamata nepieciešamības lietām skolai, tādējādi ieguldot šo bērnu izglītībā un nākotnē.

 

Galerija no pasākuma Sēmē

undefined
undefinedundefined
undefined

Galerija no pasākuma Rīgā

undefinedundefinedundefined undefined undefined undefined undefined undefined

 

 

Noslēdzies Nodibinājuma "Fonds Cerība" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansētais Sabiedrības integrācijas programmas projekts "Tik vienkārši!", kurš tika īstenots periodā no 01.04.2015. līdz 15.11.2015. 

 Zinātniskie pētījumi apstiprina, ka cilvēki, kuri uztur aktīvu dzīves pozīciju, gan fiziskās nodarbēs, gan garīgās - vingrinot prātu, noveco lēnāk un patīkamāk. Projekta ietvaros tika iesaistīti cienījama vecuma sasniegušie Rīgas iedzīvotāji. Projekta mērķis bija mazināt sociālo izolētību Rīgas senioru vidū un galvenā aktivitāte bija senioru telefona atbalstu grupu izveide. Telefona atbalsta grupas tiks organizētas 6 mēnešu garumā. Seniori regulāri sazvanījās, pārrunāja ikdienas notikumus, dālijās savās domās un emocijās par aktuālām tēmām. Projekta ietvaros tiks novērtēts kā šī aktivitāte maina senioru fizisko labsajūtu, interesi par pašizglītošanos, starp personu saskarsmes loku. Tika novadīti publiskie izglītojošie semināri- 2015.gada 25.aprīlī ”Kā vingrināt prātu izmantojot mūsdienu komunikāciju iespējas” un 2015. gada 17.oktobrī "Dzīvosim veselīgi – dzīvosim radoši"

 

Projekta ietvaros tika sasniegti konkrēti rezultāti: izstrādātas un ieviestas inovatīvs risinājums – telefona atbalsta grupas senioriem, kurus pēc projekta pabeigšanas var izmantot un popularizēt Rīgas iedzīvotāju vidū.

 

Informāciju sagatavoja Skaidrīte Šturma, telefona atbalsta grupas koordinatore.

 

 

 

FOTOGALERIJA NO 17. OKTOBRA SEMINĀRA

25.aprīlī plkst.12.00 Nodibinājums „Fonds Cerība” Nometņu ielā 31 uzsāk projekta"Tik vienkārši" pirmo nodarbību aicinot uz semināru "Kā vingrināt prātu izmantojot mūsdienu komunikāciju iespējas".
Projekta mērķis ir iesaistīt vecāka gada gājuma cilvēkus, lai mazinātu sociālo izolētību Rīgas senioru vidū – izstrādājot un ieviešot inovatīvus risinājumus – telefona atbalsta grupas senioriem. Projektā aicināti piedalīties Rīgas seniori.

Semināru vadīs Anita Ozola
Vietu skaits ierobežots.
Nodarbības notiek bez maksas.
Tuvāka informācija pa tālruni 26564504

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informāciju sagatavoja Skaidrīte Šturma,

 

 

 


Fonds Cerība cenšas atbalstīt dažādas sociālas vajadzības, it īpaši bērnus un jauniešus, kā arī viņu ģimenes. Ja arī Tu vēlies atbalstīt fonda darbību ar ziedojumiem, to vari izdarīt pārskaitot ziedojumu uz kontu, kas atrodams kontaktu sadaļā.
2011. gadā esam atbalstījuši
Bērnu ziemassvētku pasākumu, kurā piedalījās ap 200 bērniem no sociāli maznodrošinātām ģimenēm ar 300LVL

2012. gadā esam atbalstījuši
Bērnu dienas centru “Cerība” ar 5670LVL

Bērnu vasaras nometni ar 1000LVL

Jauniešu vasaras nometni ar 1000LVL

Jauniešu jaunā gada sagaidīšana Vācijā ar 375LVL

Ģimeņu nometni ar 200LVL

Bērnu dažādām vajadzībām 350LVL

Citi dažādi mazi atbalsti 150LVL

2012. gadā kopā ziedots 9150 LVL

2013. gadā esam atbalstījuši
Bērnu dienas centru “Cerība” ar 4480LVL

Bērnu vasaras nometni ar 1000LVL

Jauniešu vasaras nometni ar 1052LVL

Ģimeņu nometni ar 300LVL

Ziemassvētku dāvanām bērniem ar 250LVL

Citi atbalsti bērniem 220LVL

2013. gadā kopā ziedots 7702 LVL